KONST / Litografier / Färglitografi 13162100
nr 1316 2100
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 118/460, "Baldersblå och fackelblomster". Motivet: 66x52cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:20:15
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)